Anasayfa Acentalar Tarifeler İletişim
Hakkımızda
Yönetim Kurulu
Acentalarımız
Tarifeler
Bize Ulaşın
Adres
:-
Tel 0262 332 39 50
Fax 0262 332 39 43
E.mail bilgi@kogad.org
 
        Hakkımızda

hakkımızda                Yaklaşık olarak 1950 'li yıllardan beri İzmit körfezinde aktif acentelik mesleğinin icra edildiğini biliyoruz. İzmit körfezinin öncü acenteleri  rahmetli Taner Tezdiker (Tranship) yine rahmetli  Reha Fusti
Beyfendilerler (Marmara ) ile Deniz Nakliyat İzmit Şubesi/ A.Rıza Kınay Vapur Acenteliği İzmit Şubesi/Zihni  Vapur Acenteliği İzmit Şubesi  vb gibi  başlayan süreç ilerleyen yıllarda daha da büyümüştür.
                bu kurumlar mesleğin okulu olmuşlardır. Bu gün kendi işini kurmuş bir çok firmanın sahiplerin yetiştiği yerler bu çok kıymetli firmalardır.hatta bu firmalarda yetişip  İstanbul da bir çok firma da yöneticilik yapanları da görmek mümkündür.
Kogad ın amacı  mesleki anlamda çok eski bir tarihi İzmit körfezinde ise elli yıldan daha fazla senedir  yapılan ve gitgide de büyüyen mesleğin emek verenlerini asgari müştereklerinde bir araya getirmektir.
                KOGAD 'ın gitgide büyüdüğünü kamuoyunda trendi artarak devam eden çok önemli bir sivil toplum kuruluşu  olduğunu görüyoruz.

 

 

AnasayfaŞirket ProfiliAcentalar İletişim Site Map
Tasarım & Hosting
Atak Domain